Германия загря с Израел за Евро 2012 (видео)

Германия победи Израел с 2:0 в последния си приятелски мач преди започващото, след девет дни, европейско първенство. Немците реализираха по един гол в двата края на полувремената. Гомес бе точен в 40-ата минута и по този начин откри резултата. След многоходова акция  през центъра топката попадна в нападателя, който с мощен удар я прати в горната греда, а оттам и в мрежата.

В 82-ата минута Шюрле напредна отляво, а след това последва мощен удар и доста красив втори гол в срещата, като по този начин бе оформен и крайния резултат.

Германия: Нойер, Боатенг, Мертезакер, Бадщубер, Лам, Кедира, Кроос (86-Гьотце), Мюлер (83-Ройс), Йозил, Подолски (67-Шюрле), Гомес (67-Клозе)

Израел: Харош, Шпунгин, Тиби, Бен Хаим, Гершон, Начо, Ядин, Бенаюн, Захави, Меликсон, Шехтер