Бразилия с трудна победа над Босна и Херцеговина (видео)

Бразилия победи с 2:1 Босна и Херцеговина в приятелска среща помежду им в Швейцария тази вечер. Двубоят започна чудесно за петкратните световни шампиони, които откриха резултата още в четвъртата минута. Защитникът на Барселона Даниел Алвеш подаде в наказателното поле на своя колега в отбраната на Реал Мадрид Марсело, който изпрати топката в мрежата зад Бегович за 0:1.

Десет минути по-късно европейците възстановиха равенството с попадение на нападателя на Щутгарт Ведад Ибишевич.

През второто полувреме играта бе равностойна и по всичко изглеждаше, че двата отбора няма да се победят. Щастието обаче се усмихна на „кариоките", когато в първата минута на допълнителното време последва силен флангови удар в наказателното поле на Босна и Херцеговина и Саша Папач по най-елегантен начин изпрати топката в собствената си врата за крайното 1:2.

По-рано днес Сърбия победи като гост  Армения с 2:0. И двата гола паднаха през първото полувреме, като точни бяха Кузманович в 15-ата и Иванович в 20-ата минута.