Пиърс ще води Англия в контролата срещу Холандия
Наставникът на младежкия национален отбор на Англия Стюърт Пиърс ще води поне в един мач първия отбор на сраната си, съобщава новината Sky Spots. Става дума за приятелската среща с Холандия на 29 февруари, в която на Пиърс ще помага директорът по развитие на футбола към Футболната асоциация на Англия Тревър Брукинг.
В същото време Стюърт се явява един от претендентите за овакантения пост старши-треньор на националния отбор на Англия, след като вчера Фабио Капело бе уволнен от ФА.
- Италия може да се нуждае от спонсори, за да привлече Гуардиола
- Капело предупреди Тухел: Англия играе със страх и умора на големи форуми
- ФИФА отхвърли идеята Италия да замени Иран на Мондиал 2026
- Де ла Фуенте ще включи Ямал в разширения състав за Мондиал 2026
- Тежък удар за Германия: Гнабри пропуска Мондиал 2026
- Рафаел Маркес ще поеме Мексико след Мондиал 2026
- Бонучи: Италия се нуждае от рестарт, Гуардиола е идеалният вариант
- Инфантино оправда високите цени за Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]