Уелбек се завърна в Юнайтед с травма
Нападателят на Манчестър Юнайтед Дани Уелбек няма може да вземе участие в днешната приятелска среща между националните отбори на Англия и Швеция, заради разтежение на мускула на крака. Както е известно, в двубоя срещу Испания в събота, Уелбек се появи на терена през второто полувреме. Именно тогава той е получил травмата. Днес Дани беше прегледан още един път от докторите на „Трите лъва" и незабавно изпратен към дома си.
На снощната пресконференция Капело намекна, че участието на 20-годишния нападател в мача тази вечер е под въпрос. Сега ситуацията се разреши, разбира се не в полза на Уелбек.
Травмата на нападателя обаче не е сериозна. В официално изявление на ФА се казва, че решението играчът да бъде върнат в Манчестър се явява само „превантивна мярка".
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Ман Юнайтед проучва възможността да използва Рашфорд в сделка за размяна на полузащитник
- Ман Юнайтед планира трансфер на високо ценена бразилска сензация
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]