Младите лъвове дават малко повод за гордост на България

Младежкият национален отбор на България до 21 години победи като гост с 2:0 Австрия в евроквалификация между двата тима. След този успех младите "лъвове" имат вече 7 точки в класирането.

Срещата започна отлично за момчетата на Михаил Мадански. Още в 1-ата минута на мача "лъвовете" поведоха в резултата с гол на Момчил Цветанов. Сашо Тонев центрира, а играчът на Литекс засече и прати топката в мрежата на домакините за 1:0. Малко след добрия старт Балджийски изпусна от добра ситуация да вкара втори гол.

Все пак Росен Колев удвои в 9-ата минута след доста красив гол с глава. Българският страж Стефано Кунчев също помогна много за тази победа, след като на няколко пъти се намеси по отличен начин и запази вратата си суха.