Аржентина разгроми Замбия с 5:0 в контрола
На 1 април сутринта завърши приятелският мач между националните отбори на Аржентина и Замбия, игран на стадион "Бомбонера“ в Буенос Айрес. Домакините постигнаха убедителна победа с 5:0.
Аржентина – Замбия 5:0
Голове: 1:0 Алварес (4'), 2:0 Меси (43'), 3:0 Отаменди (50', дузпа), 4:0 Чанда (68', автогол), 5:0 Барко (90+4')
За победителите се разписаха Хулиан Алварес, Лионел Меси, Николас Отаменди от дузпа и Валентин Барко, а едно попадение си отбеляза автогол Доминик Чанда.
На Световното първенство през 2026 година в САЩ, Канада и Мексико Аржентина ще играе в група J заедно с Алжир, Австрия и Йордания, като всички срещи от тази група ще се проведат в САЩ.
- ФИФА забранява тактическите „тайм-аути“ при контузии на вратари на Мондиал 2026
- Александър Димитров: Чашата преля с налагането на толкова много чужденци
- Бенитес се предложи на Италия: С удоволствие бих поел „адзурите“
- Пробвайте знак Х за България - Черна гора
- Жоао Педро: Палмър би бил титуляр в националния отбор на Бразилия
- Шотландия удължи договора на Стив Кларк до 2030 година
- Шотландия удължи договора на Стив Кларк до 2030 година
- Лукаку: В по-добра форма съм, отколкото преди Мондиал 2022
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]