Товен замени Коло Муани за ноемврийските мачове на Франция
32-годишното крило на Ланс Флориан Товен замени контузения играч на Тотнъм Рандал Коло Муани в състава на Франция за европейските квалификации за Световното първенство през 2026 г. през ноември, според официалния уебсайт на Френската футболна федерация.
Коло Муани получи контузия на челюстта по време на равенството 2:2 с Манчестър Юнайтед в 11-ия кръг от английската Висша лига. Медицинският щаб на лондонския клуб оцени травмата като лека, но по-нататъшният преглед разкри фрактура.
През ноември френският национален отбор ще изиграе два квалификационни мача за Световното първенство: на 13 ноември "сините“ ще се изправят срещу Украйна, а на 16 ноември срещу Азербайджан. Франция в момента води в Група D с 10 точки.
- Савиньо обяви промяна на името си след трансфера в Тотнъм
- Савиньо премина в Тотнъм от Манчестър Сити
- Савиньо премина медицинските прегледи преди трансфера си в Тотнъм
- Тотнъм готви нова оферта за Гакпо след отказа на Ливърпул
- Роберто Де Дзерби се извини за разгромната загуба на Тотнъм от Брентфорд
- Брентфорд унижи Тотнъм при дебюта на Роберто Де Дзерби във Висшата лига
- Барселона и Тотнъм проявяват интерес към Фоларин Балогун
- Тотнъм договори личните условия с Омар Мармуш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]