Капело: Ако побеждаваш, можеш да пиеш и да се забавляваш с жена
Мениджърът на Англия Фабио Капело е на мнение, че ако футболистите му побеждават, то могат да правят всичко, което пожелаят или почти всичко. Този изненадващ коментар на известния със своята строгост италианския специалист идва само няколко часа преди решителния мач с Черна гора, в който целта на англичаните е една - да се приберат тази вечер на Острова с визи за Евро 2012.
„Когато побеждаваш, това означава, че всичко е добре. Това е най-добрият и идеален избор. Дори, ако решиш да пийнеш или да се поразвлечеш с жена - хубаво е, стига да побеждаваш. Но ако загубиш, това вече е катастрофа. Най-важното нещо е резултатът. Всичко останало няма никакво значение и за загубата няма никакво оправдание", цитира Associeted Press думите на Капело.
- Джорджо Киелини е фаворит да замени Паоло Малдини в националния отбор на Италия
- Легенда на Милан разкритикува Пирло заради връзките му с руска букмейкърска компания
- Андреа Пирло разкритикува италианските власти след провалените преговори за националния отбор
- Куртоа приветства назначението на Ван Бомел
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Роберто Манчини разочарован, че не получи нов шанс начело на Италия
- Юрген Клоп: Искаме да създадем отбор, с който Германия да се гордее
- CAS ще разгледа спора за победителя в Купата на африканските нации 2025
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]