Зидан: Треньор на Франция? Защо не?
Спортният директор на Реал Мадрид Зинедин Зидан не изключи възможността някога да стана старши-треньор на националния отбор на Франция, съобщава новината Le Parisien. В същото време бившият полузащитник на Кралския клуб и на „петлите" побърза да подчертае, че е доволен от работата на Лоран Блан, който в много кратки срокове се е справил с поставените задачи.
„Ние сме длъжни да дадем още време на националния отбор. Въпросът е, подходящ ли е избора на Блан за старши-треньор на тима и отговорът е положителен. Помолихме го в кратки срокове да създаде боеспособен отбор и той го направи - бързо и добре. Свърши отлична работа и успешно измина дългия път след случилото се на Мондиал 2010. За тях, както и такива като мен, които са преживели провала през 2002 година, подобни трудности могат да бъдат дестабилизиращи в кариерата. Дали мога да стана треньор на Франция? Защо не? Всичко е възможно да се случи в живота", заяви Зидан.
- Ман Сити ще надиграе Реал в Мадрид
- Алонсо: Загубихме три точки, но пътят е дълъг
- Алонсо: Не получихме това, на което се надявахме
- Алонсо: Борим се за три точки срещу Ман Сити
- Стана ясно защо Карерас бе изгонен
- Бъдещето на Винисиус влияе върху летните трансфери на Реал Мадрид
- Алонсо: Решението на съдията ни извади от равновесие
- Селта шокира Реал Мадрид на „Бернабеу“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]