Саньол: Испания е като друга планета
Старши- треньорът на националния отбор на Грузия Вили Саньол коментира мача срещу Испания (0:2) от 3-ия кръг на груповата фаза на европейските квалификации за Световното първенство през 2026 г.
"Няма какво толкова да се говори тук. Испания е като друга планета. Можем да се стараем, да даваме всичко от себе си, но когато Испания играе на това ниво, просто нямаме шанс. Трябва да признаем, че те играят съвсем различен футбол, футбол от много висока класа. Резултатът е 0:2 - може да се каже, че имахме късмет“, заяви треньорът на официалния уебсайт на УЕФА.
След тази среща Испания води в класирането на Група Е с девет точки, докато Грузия е на трето място с три точки.
- Фюлкруг: Националният селекционер знае какво да очаква от мен
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Инфантино: Билетите не са евтини, но имаме заявки за 1000 Световни
- Стилиян Петров: Дали сме една футболна туристическа федерация?
- Венецуела обяви името на новия селекционер
- Игамане е под въпрос за Мондиал 2026
- Александър Димитров: Най-опитните няма да пътуват за Индонезия
- Диас: Ще бъде трудно да се възстановя, раната няма да заздравее лесно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]