Меси напусна лагера на Аржентина, за да играе за клуба си
Аржентинският нападател и капитан Лионел Меси напусна лагера на националния отбор, за да участва в мача от МЛС срещу Атланта, насрочен за нощта на 11-12 октомври. Очаква се 38-годишният футболист да се завърне в лагера на "албиселесте“ за приятелския мач срещу Пуерто Рико, насрочен за нощта на 13-14 октомври.
През 2025 г. Меси игра в 26 мача от МЛС, отбелязвайки 24 гола и давайки 14 асистенции. Настоящият му договор с клуба е до края на 2025 г. Според информация на Transfermarkt, пазарната му стойност е 18 милиона евро.
- Бивш мениджър на Нотингам Форест оглави националния отбор на Тунис
- ФИФА е получила над половин милиард заявки за билети за Мондиал 2026
- Мароко победи Нигерия след дузпи и се класира за финала на КАН
- Гол на Мане изпрати „Лъвовете от Теранга“ на финал
- Федерацията на Буркина Фасо уволни националния селекционер
- Нигерия ще спре „Атласките лъвове“
- „Лъвовете от Теранга“ ще спрат Салах и „фараоните“
- Египет и гол на Салах детронираха шампиона (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]