Рангник напусна болницата
Старши- треньорът на националния отбор на Австрия Ралф Рангник е изписан от болница и ще може да води отново тима.
Говорител на местната футболна федерация разказа, че Рангник е бил в клиника в Бавария. Там той е претърпял сериозни операции на глезена, а след това е получил и болнична инфекция, което е забавило възстановяването му.
Австрия играе на 9 октомври срещу Сан Марино в световна квалификация, а три дни по-късно предстои и мач с Румъния.
В класирането в квалификационна група "H" Австрия и Босна и Херцеговина водят с по 12 точки, но австрийците са и с мач по-малко. Победителят в групата се класира директно за световното първенство през 2026 година, докато вторият ще играе бараж за място на Мондиала в САЩ, Мексико и Канада.
- Билетите за финала на КАН достигнаха 900 евро
- Бивш мениджър на Нотингам Форест оглави националния отбор на Тунис
- ФИФА е получила над половин милиард заявки за билети за Мондиал 2026
- Мароко победи Нигерия след дузпи и се класира за финала на КАН
- Гол на Мане изпрати „Лъвовете от Теранга“ на финал
- Федерацията на Буркина Фасо уволни националния селекционер
- Нигерия ще спре „Атласките лъвове“
- „Лъвовете от Теранга“ ще спрат Салах и „фараоните“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]