Кукурела: Имахме шансове, докато не се стигна до дузпи
Испанският защитник Марк Кукурела говори за загубата на отбора си на финала на Лигата на нациите срещу Португалия (2:2, 3:5 с дузпи).
"Имахме шансове да спечелим, докато не се стигна до дузпи. Може би като цяло заслужавахме повече. Понякога футболът е такъв. Трябва да поздравим Португалия. Трябва да се гордеем с работата си, защото стигнахме до поредния финал, а това не е лесно“, цитира официалният уебсайт на УЕФА думите на Кукурела.
В 21-ата минута испанският халф Мартин Субименди откри резултата, пет минути по-късно левият бек на червено-зелените Нуно Мендеш отбеляза обратния гол. В 45-ата минута Ла Фурия Роха отново поведе благодарение на гол на нападателя Микел Оярсабал. В 61-ата минута Кристиано Роналдо изравни резултата за втори път.
Дузпите донесоха победата на Португалия благодарение на спасяването на вратаря Диого Коща при четвъртия удар на Испания.
- Мареска: Продължаването на растежа е най-важното нещо
- Арисабалага: Трябва да се борим срещу силни отбори, ако искаме трофей
- Челси може да предложи 60 милиона за 17-годишен
- Ман Сити и Байерн се интересуват от талант на Челси
- Мареска: Клубът ще реши заслужавам ли нов договор
- Челси се върна до точка с Нюкасъл (видео)
- Мареска за слуховете за Ман Сити: 100% спекулация
- Мареска поема Ман Сити, ако Гуардиола напусне?
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]