Скалони: Националният отбор е отбор
Старши-треньорът на националния отбор на Аржентина -Лионел Скалони коментира победата с 1:0 над Уругвай в мач от квалификациите за Мондиал 2026.
"Националният отбор е отбор. Когато един липсва, друг идва. Имахме някои много важни отсъстващи, но имаме страхотни играчи, които да излязат на терена.
Отборът винаги е нещо повече от имената. За щастие, можем да добавим играчи и отборът няма да страда.
Алмада? Тиаго вкара красив гол, той расте много и играе това, което отборът изисква. Това е най-важното нещо", заяви Скалони.
По отношение на мача срещу Бразилия във вторник специалистът заяви: "Трябва да издържим каквото и да идва и да знаем как да се възползваме от моментите си. Де Пол ще пристигне, за да може да играе срещу Бразилия“.
- Фюлкруг: Националният селекционер знае какво да очаква от мен
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Инфантино: Билетите не са евтини, но имаме заявки за 1000 Световни
- Стилиян Петров: Дали сме една футболна туристическа федерация?
- Венецуела обяви името на новия селекционер
- Игамане е под въпрос за Мондиал 2026
- Александър Димитров: Най-опитните няма да пътуват за Индонезия
- Диас: Ще бъде трудно да се възстановя, раната няма да заздравее лесно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Африканският слон е слон.
Червеното вино е вино.
Японската кокошка е кокошка.
Синият кит е кит.
Да изброявам ли още, Гавазов?