Де ла Фуенте: Няма да ни е лесно във Валенсия


След първия мач като гост от четвъртфиналите на Лигата на нациите на УЕФА срещу националния отбор на Холандия (2:2), старши треньорът на испанския национален отбор Луис де ла Фуенте отбеляза, че отборът му можеше да спечели значително предимство по време на мача.
"Мората имаше шанс след удара си с глава, можехме да водим с два гола напред. Но понякога можем да контролираме ситуацията, а понякога не можем. Това е труден плейоф и няма да ни е лесно във Валенсия“, каза Де ла Фуенте на пресконференцията си след мача.
В деветата минута на мача Холандия – Испания халфът на гостите Нико Уилямс откри резултата. Коди Гакпо в 28-ата минута и Теяни Рейндерс в 46-ата минута дадоха преднина на оранжевите. След изгонването на защитника на домакините Йорел Хато, испанците успяха да изравнят в 90+3-ата минута с гол на Микел Мерино. Реваншът ще се играе във Валенсия на 23 март.
- Жуниор е уволнен от поста старши -треньор на Бразилия
- Георги Иванов: Не смятам, че има разсейване при Илиан Илиев
- Потвърдено: Мачът на България с Испания ще се играе в София
- Официално: Илиан Илиев остава селекционер на България
- Скалони коментира думите на Рафиня преди мача
- Паредес за думите на Рафиня: Трябва да ги докажеш на терена
- Илиев не иска да присъства на Изпълкома, който решава съдбата му
- Ясен Петров защити Илиан Илиев