Евра: На Меси бе дадена Световната купа през 2024 г.
Бившият френски национал Патрис Евра заяви, че на Лионел Меси е била дадена победата на Световното първенство през 2022 г.
"Добре, не сме печелили Световната купа от 2018 г., но всички знаем, че през 2022 г. на Меси просто бе дадена Световната купа. Всичко вече беше предрешено. Дори французите искаха Меси да победи... Дузпа в началото... Лично аз пожелавам успех на всеки, който дойде след Дешан. Когато чуя хората да казват: "Трябва да издържим още година и половина“, за мен това е знак на неуважение“, цитира RMC Sport думите на Евра.
Да припомним, че във финалния мач на Мондиал 2022 националният отбор на Аржентина победи националния отбор на Франция след изпълнение на дузпи.
- Буфон: Италия е уверена преди плейофа, но ще подам оставка при провал
- Мароко смени селекционера преди Мондиал 2026: Мохамед Уахти поема националния отбор
- Матераци разкри какво е казал Зидан секунди преди скандалния удар с глава на Мондиал 2006
- Завръщане в „Скуадра адзура“? Киеза и Верати попадат в плановете на Гатузо
- ФИФА разреши реклами по време на почивките за вода на Мондиал 2026
- Финалисима в неизвестност: преговорите между УЕФА и КОНМЕБОЛ блокираха
- Рани Хедира смени футболната си принадлежност
- Анчелоти подкрепи Родриго след тежката контузия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]