Матеус: Манолев ми е ядосан, аз съм му бесен
Националният отбор на България замина за Базел, където във вторник ще се изправи срещу Швейцария в европейска квалификация, която е без значение за нашия тим. Преди отлитането селекционерът на трикольорите Лотар Матеус говори пред журналистите, като коментира темата за Станислав Манолев, който заяви, че няма да играе за България, докато германецът е начело на отбора.
"Аз съм му по-ядосан, отколкото той е на мен. Все пак аз решавам кой ще попадне в групата и кой не. Въпреки това вратата на тима не е затворена за него. Дано преосмисли нещата. Колкото до Спас Делев - говорих с него и той се съгласи, че в момента няма място в тима. Предстоят ни още два мача. Не сме се предали. Не мисля, че има напрежение. Срещу Англия играхме добре в първите 70 минути, но имахме малшанс", заяви Матеус.
- Египет и гол на Салах детронираха шампиона (видео)
- Нигерия победи изморен Алжир и е на полуфинал (видео)
- Нигерийски национал обеща да изплати бонусите на играчите
- Сенегал се класира за полуфиналите на Купата на африканските нации
- Мароко се справи с Камерун
- Лукман: Осимен е мой брат
- ФИФА подготвя революция в системата за засадата
- Кот д'Ивоар се класира за 1/4-финалите на Купата на африканските нации
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]