Де Ла Фуенте: Ще бъдем по-добри на Мондиал 2026
Старши -треньорът на испанския национален отбор Луис де ла Фуенте заяви, че испанският национален отбор ще стане по-силен за Световното първенство през 2026 г.
"Има 18 месеца до Световното първенство и те ще отлетят много бързо. Но ние сме готови и аз съм голям оптимист, защото познавам тези играчи. Те са ненаситни и искат да продължат да печелят.
Не знам колко далеч ще стигнем, но съм сигурен, че след 18 месеца ще бъдем по-добри, отколкото сме сега. Ще има нови и добри играчи, а тези, които съществуват в момента, ще станат по-зрели и по-силни. На Световното първенство в САЩ, Мексико и Канада ще бъдем по-добър отбор от сега“, заяви Де Ла Фуенте.
- Мо Салах носи нови три точки на Египет
- Зидан ще оглави националния отбор на Франция
- Та: Можем да постигнем нещо на Световното
- Защитник на ЦСКА 1948 стана капитан на националния отбор на Боливия
- Нападател на Ман Сити с исторически успех в Купата на Африка
- Тунис започна с победа в Купата на Африка
- Нигерия започна с победа в Купата на Африка
- Дубъл на Джаксън помогна на Сенегал да победи Ботсвана
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]