Журналист съобщи защо Мбапе не получи повиквателна
Популярният испански журналист Хосе Луис Санчес съобщи причината липсата на покана към нападателя на Реал Мадрид Килиан Мбапе в националния отбор на Франция за мачовете от Лигата на нациите на УЕФА.
"Килиан Мбапе каза на Дешан, че трябва да се върне към най-добрата си форма. Затова не бе включен в списъка“, написа журналистът в социалната мрежа X (бивш Twitter).
Припомняме, че Килиан Мбапе не бе повикан в националния отбор за предстоящите мачове от груповата фаза на Лигата на нациите на УЕФА с Израел (14 ноември) и Италия (17 ноември). Старши -треньорът на националния отбор Дидие Дешан заяви, че това решение не е свързано с извънфутболни теми.
- Реал Мадрид иска финансов отчет от Барса за периода 2010-2018 г.
- Карвахал ще реши за бъдещето си през юли
- Винисиус се съмнява в подновяване на договора с Реал Мадрид
- Лион обяви трансфера на нападател на Реал Мадрид
- 86% от феновете на Реал Мадрид са съгласни с продажба на Винисиус
- Родриго: Време е да действам
- Винисиус премахна снимката си с фланелка на Реал Мадрид
- Тебас: Реал Мадрид е срещу всички
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]