Малдини: Много се радвам, че мачът мина добре
Офанзивният полузащитник на Монца Даниел Малдини сподели емоциите си от дебюта си в националния отбор на Италия. Футболистът се появи на терена в 73-ата минута на мача от 4-ия кръг на група 2 на Лига А на УЕФА Лига на нациите с Израел (4:1).
"Беше силна, положителна емоция. Много се радвам, че излязох на терена и че мачът мина добре. Преди техния гол ние напълно контролирахме мача, а след това успяхме да запазим играта си и това си пролича. Надявам се да донеса малко качество, дори ако вече има твърде много, ще се опитам да помогна с каквото мога. Щастлив съм, че родителите ми дойдоха тук, ще обсъдим всичко, когато се върна у дома“, заяви Малдини.
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Треньорът на Гана: Семеньо трябва да напусне Борнемут
- Жребият е хвърлен! Интересни сблъсъци в групите на Мондиал 2026
- Германия ще приеме Евро 2029 за жени
- Роден национал с тежка контузия, аут до края на сезона
- Opta определи главния фаворит за на Мондиал 2026
- Иран ще бойкотира жребия за Световното
- ФИФА може да се изправи срещу съдебни действия заради Роналдо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]