Мбапе иска да играе за Франция само във важни мачове
Нападателят на френския национален отбор и Реал Мадрид Килиан Мбапе на настоящия етап от кариерата си иска да се съсредоточи основно върху играта за клуба, тъй като има голямо желание да спечели "Златната топка" 2025. Това съобщава Footmercato.
Според източника 25-годишният нападател иска да участва само във важни мачове за националния отбор на Франция, тъй като иска да минимизира риска от контузия.
Мбапе уведоми треньорския щаб на "трикольорите", че няма да дойде на тренировъчния лагер през октомври по време на септемврийските мачове от Лигата на нациите на УЕФА.
По-рано бе съобщено, че нападателят не е бил повикан във френския национален отбор през октомври, за да се възстанови от контузия.
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Арбелоа: Щастлив съм, че имам Белингам
- Карагър: Нямам съчувствие към Винисиус
- Карагър: Арбелоа се мислеше за велик
- Арбелоа посъветва Александър – Арнолд да напусне Реал Мадрид
- Реал ще се наложи над Виляреал като гост
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
- Белингам: Спечелихме с много увереност
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]