Кайл Уокър: Обсъждали сме критиките към националния отбор

Английският защитник Кайл Уокър говори за критиките към националния отбор по време на Европейското първенство през 2024 г. в Германия.

"Ще излъжа, ако кажа, че не сме го обсъждали. Всички сме хора и всеки иска да бъде харесван, особено когато работи с голяма страст и любов“, заяви Уокър, цитиран от BBC.

Отборът на Англия стигна до финала на Евро 2024, където загуби от Испания с 2:1. Победният гол отбеляза нападателят Микел Оярсабал в 86-ата минута на мача.

След турнира Гарет Саутгейт напусна поста старши- треньор на националния отбор, който заемаше от септември 2016 г. Под негово ръководство отборът достигна два пъти до финалите на Европейското първенство, а също така игра полуфинал на Мондиал 2018 и четвъртфинал на Мондиал 2022.