Льов: Време е Германия да спечели трофей
Старши-треньорът на националния отбор на Германия Йоаким Льов похвали младите играчи в тима си, след победата с 3:2 над Бразилия в контролна среща играна снощи на „Мерцедес-Бенц Арена" в Щутгарт. Както е известно, наставникът заложи на изключително млад състав на Бундестима, в който 27-годишният Филип Лам бе най-възрастният на терена. Специалистът сподели, че воденият от него тим е готов за успех на голям международен турнир.
"Представихме се отлично на Евро 2008 и Мондиал 2010. Сега разполагаме с прекрасен състав, в който има много класни изпълнители и голяма конкуренция и по-младите преследват досегашните титуляри. Показахме много добра игра. Сега трябва да направим следващата крачка и да спечелим трофей. Аз съм много доволен от това, че имам такъв широк избор от великолепни играчи", заяви за ZDF Льов.
- Инфантино оправда високите цени за Мондиал 2026
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Инфантино: Иран трябва да участва на Мондиал 2026
- България приема Черна гора в контрола през юни
- Куанса: Ще се боря за място в състава на Англия за Мондиал 2026
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
- ФИФА обмисля вариант с баражи за Иран
- Маркевич е фаворит за селекционер на Украйна
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]