Модрич: Сега не е моментът да говорим за пенсиониране
Полузащитникът на хърватския национален отбор и Реал Мадрид Лука Модрич отговори на въпрос дали се оттегля от кариерата си.
"Сега не е моментът да говорим за пенсиониране. Искам да играя футбол завинаги, но знаем, че това е невъзможно. Ще дойде ден, в който ще трябва да обявя пенсионирането си - в момента не знам кога ще се случи това“, заяви Модрич.
Припомняме, че Лука Модрич играе за Реал Мадрид от 2012 година. През миналия сезон хърватският футболист взе участие в 46 мача за Реал Мадрид във всички турнири, в които отбеляза два гола и осем асистенции. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на играча е 6 милиона евро.
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
- Шаби Алонсо има десет дни, за да спаси работата си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]