Илиев: Важното е, че футболистите се раздават максимално
Селекционерът на България Илиан Илиев сподели първите си впечатления след равенството 1:1 срещу Словения в контролна среща, която се игра Любляна.
"Благодарен съм на всички момчета, че се вложиха максимално срещу един добър отбор. Имахме възможност да се представим малко по-добре в атака. През втората част, когато направихме промени с повече креативни хора, задържахме повече топката.
Важното е, че футболистите се раздават максимално и следващата ни крачка е Лигата на нациите. Там трябва да търсим повече победата.
И двата мача бяха на такова ниво, което ни дава да трупаме самочувствие. Благодаря на момчета, които ги извикахме в последния момент и дойдоха. Някои от националите си зачертаха почивката и дойдоха тук, за което съм им благодарен“, заяви Илиан Илиев.
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Инфантино: Билетите не са евтини, но имаме заявки за 1000 Световни
- Стилиян Петров: Дали сме една футболна туристическа федерация?
- Венецуела обяви името на новия селекционер
- Игамане е под въпрос за Мондиал 2026
- Александър Димитров: Най-опитните няма да пътуват за Индонезия
- Диас: Ще бъде трудно да се възстановя, раната няма да заздравее лесно
- Менди: Диас искаше да вкара
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]