Десподов: Закономерно равенство
Капитанът на националния отбор - Кирил Десподов, говори след равенството 1:1 срещу Азербайджан. Той изрази мнение, че резултатът е закономерен.
"И двата отбора имахме шансове да вкараме повече голове. При 1:0 за нас имахме шанс да затворим мача.
Закономерно равенство. Не губим и имахме шансове да отбележим повече голове. Жалко, че накрая ни изравниха. Ще работим и ще се влагаме повече в мачовете.
С малко повече опит можеше да измъкнем победата. Създадохме доста положения за гол. Отпред играхме с доста самочувствие. Започнахме мача малко неуверено, но с течение на времето станахме по-уверени. Създадохме и повече положения за гол", завърши Десподов.
- Кейн: Няма нищо лошо в това Англия да разчита на моите голове
- Историческо споразумение: ФИФА дава повече права на футболистите
- Роберто Мартинес: Диого Жота е светлината, която ще води Португалия на Мондиал 2026
- Англия разгроми Коста Рика и е готова за Мондиал 2026
- Дешан засипа с похвали Майкъл Олисе
- Инфантино изпрати послание към Ериксен след инцидента срещу Украйна
- Великобритания подготвя таен план за парад при световна титла на Англия
- Тухел посочи Деклан Райс за заместник - капитан на Англия
363
КОМЕНТАРИ
26.03.2024 в 09:59
Най ме е яд,когато кажат"вече няма слаби отбори",има, за англичаните ,българите са слаб отбор.за нас всички са силни превърнахте ни във футболно джудже .