Пасторе: Показахме този футбол, към който се стремяхме
Полузащитникът на националния отбор на Аржентина Хавиер Пасторе остана доволен от играта, която неговият отбор показа срещу Коста - Рика в мач от последния кръг на груповата фаза на турнира Копа Америка. Както е известно, рано тази сутрин в Кордоба, благодарение на два гола на Агуеро и един на Ди Мария домакините победиха своя съперник с класическото 3:0 и се класираха за четвъртфиналите на състезанието.
„Ние знаехме, че излизаме за решаващ мач и за щастие, удаде ни се да вкараме гол. Също така показахме този футбол, към който се стремяхме. Дадохме всичко от себе си и успяхме да проведен един отличен мач", заяви Пасторе веднага след двубоя.
- Инфантино оправда високите цени за Мондиал 2026
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Инфантино: Иран трябва да участва на Мондиал 2026
- България приема Черна гора в контрола през юни
- Куанса: Ще се боря за място в състава на Англия за Мондиал 2026
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
- ФИФА обмисля вариант с баражи за Иран
- Маркевич е фаворит за селекционер на Украйна
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]