Германските национали са недоволни от Нагелсман
Германските национали са недоволни от треньорския подход на селекционера на германския национален отбор Юлиан Нагелсман. Това съобщава Bild.
Според източника, играчите не харесват няколко аспекта от работата на треньора. Те смятат, че Нагелсман прави играта твърде трудна, което е по-подходящо за клубния футбол, отколкото за националните отбори.
Също така, играчите не споделят визията на Нагелсман относно техните позиции на терена. По-специално, те не са съгласни, че атакуващият полузащитник Кай Хаверц играеше като ляв бек в последните приятелски мачове на германския национален отбор с Турция (2:3) и Австрия (2:0).
Освен това играчите на Бундестим не харесват факта, че 36-годишният треньор често прекъсва тренировъчния процес, за да им показва видеозаписи от грешките им в играта.
- Франция ще обяви Зинедин Зидан за нов национален селекционер
- ФИФА иска Китай на Мондиал 2030? Финансовите мотиви зад идеята за 64 отбора
- Президентът на Италианската футболна федерация потвърди преговори с Гуардиола
- Пиърс Морган: Гордея се с Англия, ще спечелим Евро
- Алехандро Домингес иска 64 отбора на Световното първенство през 2030 година
- Хавиер Тебас призова Джани Инфантино да напусне ФИФА след Мондиал 2026
- Страната на полузащитниците: Как Испания завладя света
- Хавиер Милей: Не съм се обидил на Меси, никой не отрича проблемите в Аржентина
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]