Ериксен аут за месец, Хьойлунд - до края на ноември
Расмус Хьойлунд и Кристиан Ериксен отпаднаха от състава на Дания за предстоящата пауза за националните отбори заради контузии.
Двамата бяха принудително заменени при победата на "червените дяволи" над Лутън с 1:0 в събота. Полузащитникът напусна на полувремето, а Хьойлунд беше заменен 11 минути преди края на мача, след като се държеше за задната част на бедрото.
Юнайтед потвърди, че 31-годишният Ериксен ще отсъства около месец, докато 20-годишният Хойлунд "е получил мускулно разтежение", като бе добавено, че клубът се надява "той да се завърне преди края на ноември".
- Манчестър Юнайтед ще спести милиони, ако Аморим поеме Милан
- Аморим може да се завърне във Висшата лига
- Ман Юнайтед рефинансира дълга, свързан с придобиването на клуба от Глейзър
- Рой Кийн разкри: Изгладихме отношенията си с Бруно Фернандеш
- Барселона се отказа от Рашфорд, Байерн и Реал следят ситуацията
- Край на скъпата грешка: Манчестър Юнайтед се раздели с Джейдън Санчо
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]