Де ла Фуенте: Иско е добър, но кого можем да премахнем?
Старши -треньорът на испанския национален отбор Луис де ла Фуенте отговори на въпроса дали атакуващият полузащитник на Бетис Иско може да бъде повикан в националния отбор.
"Иско е много добър и прави страхотен сезон, но факт е, че имаме по трима или четирима играчи на всяка позиция и трябва да вземаме внимателни решения. Мисля, че когато някой отправи подобни оплаквания към Ди Стефано, първо попита за играч, за когото може да замени съществуващ играч. Нещо подобно се случва и сега. Но кого можем да премахнем? Решението трябва да бъде взето от мен, човек, работещ в полза на националния отбор“, заяви Де ла Фуенте.
Този сезон Иско участва в 14 мача във всички турнири, отбелязвайки три гола и две асистенции.
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Инфантино: Билетите не са евтини, но имаме заявки за 1000 Световни
- Стилиян Петров: Дали сме една футболна туристическа федерация?
- Венецуела обяви името на новия селекционер
- Игамане е под въпрос за Мондиал 2026
- Александър Димитров: Най-опитните няма да пътуват за Индонезия
- Диас: Ще бъде трудно да се възстановя, раната няма да заздравее лесно
- Менди: Диас искаше да вкара
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]