Серхио Агуеро: Боливия е доста неудобен съперник за Аржентина
Голмайсторът на Аржентина в мача срещу Боливия Серхио Агуеро заяви след срещата, че не е доволен от резултата. Двата тима завършиха при резултат 1:1, при откриването на турнира Копа Америка. Пред местни медии нападателят на Атлетико Мадрид добави още, че неговия отбор е трябвало да победи своя съперник и то с разлика.
Според Агуеро, който влезна като резерва в мача, Боливия е неудобен съперник за Аржентина и напомни, че именно този отбор разгроми "гаучосите" с 6:1 преди две години в мач за квалификациите за световното първенство в ЮАР. Тогава селекционер на Аржентина беше Диего Марадона.
- Буфон: Италия е уверена преди плейофа, но ще подам оставка при провал
- Мароко смени селекционера преди Мондиал 2026: Мохамед Уахти поема националния отбор
- Матераци разкри какво е казал Зидан секунди преди скандалния удар с глава на Мондиал 2006
- Завръщане в „Скуадра адзура“? Киеза и Верати попадат в плановете на Гатузо
- ФИФА разреши реклами по време на почивките за вода на Мондиал 2026
- Финалисима в неизвестност: преговорите между УЕФА и КОНМЕБОЛ блокираха
- Рани Хедира смени футболната си принадлежност
- Анчелоти подкрепи Родриго след тежката контузия
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]