Десподов: Това, че е контрола, не значи, че трябва да си правим чики-рики
Капитанът на България Кирил Десподов бе разочарован след поражението с 0:1 от Иран в приятелски мач, игран на стадион "Христо Ботев“ в Пловдив.
"Основният проблем бе, че не изпълнихме това, което се искаше от нас. По време на мача имахме план за действие, но като започна мача, нямаше нищо от това, което сме тренирали“, каза той минути след края на контролата.
Той потвърди, че "лъвовете“ не са имали достатъчно положения: "Съгласен съм, не успяхме да създадем доста голови положения. Имахме 1-2, но не ги изиграхме по-най-добрия начин. Надявам се в следващия мач да се подобрим и да имаме повече положения“.
"Всяка една загуба не се приема по добър начин. Това, че е контрола, не значи, че трябва да излезем и да си правим чики-рики на терена. Най-добре е да го забравим този мач, да си видим грешките и в следващия мач да не ги правим“, заключи футболистът на ПАОК.
"За мен няма значение, където ме пусне треньорът, там ще играя“, допълни Десподов.
- Австрия обвърза Рангник до 2028 година
- Кейн: Няма нищо лошо в това Англия да разчита на моите голове
- Историческо споразумение: ФИФА дава повече права на футболистите
- Роберто Мартинес: Диого Жота е светлината, която ще води Португалия на Мондиал 2026
- Англия разгроми Коста Рика и е готова за Мондиал 2026
- Дешан засипа с похвали Майкъл Олисе
- Инфантино изпрати послание към Ериксен след инцидента срещу Украйна
- Великобритания подготвя таен план за парад при световна титла на Англия