Националният на Египет ще даде време на Салах да уреди бъдещето си
Нападателят на Ливърпул Мохамед Салах няма да бъде повикан в отбора на Египет за предстоящия мач срещу Етиопия, за да уреди бъдещето си.
По-рано тази седмица Ливърпул отхвърли оферта от £150 милиона от Ал-Итихад за закупуването на 31-годишния Салах. Очаква се саудитският клуб да се завърне с увеличение от £200 милиона.
Първата международна пауза за новия сезон ще започне веднага след като Ливърпул играе с Астън Вила във Висшата лига в неделя, но трансферният прозорец в Саудитска Арабия е отворен до 7 септември.
Според The Sun в настоящата ситуация египтяните са позволили на Салах, който първоначално бе повикан в националния отбор за мачовете срещу Етиопия и Тунис, да остане у дома и да се занимава с клубното си бъдеще.
Така Мохамед ще пропусне квалификацията за Купата на Африка срещу Етиопия следващия петък, но трябва да дойде на приятелския мач в Тунис на 12 септември.
- Ливърпул два пъти изпусна Лийдс за полувреме (видео)
- Исак: Очаквах нивото ми да е по-високо
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Келехер: Лесно реших да напусна Ливърпул
- Собослай: Нямаме самочувствие
- Ван Дайк отправи предупреждение към Салах
- Саудитската лига е готова да финансира трансфера на Салах
- Вирц: Трябваше да бъдем търпеливи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]