Тиаго Силва: Искам Анчелоти да поеме Бразилия
Защитникът на Челси Тиаго Силва говори за евентуалното пристигане на старши -треньора на Реал Мадрид Карло Анчелоти в националния отбор на Бразилия.
"Честно казано, бих искал той да стане треньор заради нашето приятелство и разбирателство. Той бе първият ми европейски треньор в Милан. Това, което направи през цялата си кариера, показва, че е готов да води националния отбор.
Не знам дали ще бъда част от бразилския национален отбор по това време, но бих искал той да приеме предложението и да даде на отбора футбола, който иска“, заяви Силва.
По-рано самият Карло Анчелоти потвърди, че бразилският национален отбор проявява интерес към него. Настоящият договор на италианеца с Реал Мадрид е до лятото на 2024 година.
- Щутгарт се интересува от нападател на Реал Мадрид
- Алонсо обясни отсъствието на Мбапе срещу Ман Сити
- Белингам: Алонсо е фантастичен
- Ръководството на Реал Мадрид е недоволно от Трент
- Реал Мадрид няма да уволнява Алонсо скоро
- Реал Мадрид се разделя с Алаба
- Алонсо: Притеснявам се за следващия мач, а не за бъдещето си
- Белингам: Живея мечтата си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]