Манчини: Има още девет мача до края

Старши-треньорът на националния отбор на Италия  Роберто Манчини коментира загубата от Англия с 2:1 в мач от квалификационния цикъл за Евро 2024 в Германия.

"Първото полувреме започна добре, въпреки че те се върнаха и вкараха два гола. Видях невероятен отбор след почивката, но за съжаление не успяхме да изравним. Допуснахме два гола, които можехме напълно да избегнем. Трябваше да сме по-концентрирани. През второто полувреме доминирахме абсолютно, докато първото полувреме беше по-равностойно и ни бе трудно.

Мисля, че е положителното, че се ядосахме от загубата. Винаги започваме силно в квалификационните кампании и завършваме трудно. Сега се надявам, че ще случи обратното. Има още девет мача до края. Днес може и да загубихме, но предстоят още мачове. Нашите играчи все още са способни и не са в края на кариерата си", заяви Манчини.