Матеус предпочита да гледа "А" група пред финала на ШЛ
Селекционерът на националния отбор на България по футбол Лотар Матеус заяви, че няма да присъства на финала на Шампионска лига в Лондон, противопоставящ отборите на Барселона и Манчестър Юнайтед, който ще се играе тази събота. Причината за това решения е желанието на немеца да остане тук и да наблюдава последния кръг от родната "А" група.
Матеус заяви, че на "Уембли" ще се изправят двата най-добри отбора за последната година, като той очаква да се получи много зрелищен двубой. Специалистът призна, че мачът в Черна гора ще бъде като един финал за нашите национали и той ще трябва много внимателно да подбере състава за срещата.
- Манчестър Юнайтед се издъни срещу Съндърланд след безлично 0:0
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Бруно Фернандеш бе избран за Играч на годината от футболните журналисти
- Ман Юнайтед ще превземе Съндърланд
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Рене Мюленстийн: Ман Юнайтед не бива да се оправдава, че е рано за титлата
- Амад Диало: Всички в Манчестър Юнайтед подкрепят Майкъл Карик
- Ман Юнайтед е готов да предложи постоянен договор на Карик
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]