Саутгейт остава начело на Англия
Старши -треньорът на националния отбор на Англия Гарет Саутгейт може да остане начело на националния отбор.
52-годишният футболист даде положителни сигнали и вдъхна оптимизъм на Футболната асоциация (ФА), която разчита Саутгейт да остане - отчасти защото изпитват трудности с намирането на наследник, според The Telegraph.
Очаква се Саутгейт да вземе решение за бъдещето през 2023 г. Първоначално близки до селекционера бяха сигурни, че той ще напусне след Мондиал 2022, но след разговори с него и внимателно следене на поведението му в Катар промениха решението си.
Саутгейт, по-специално, бе положителен за ролята си и бъдещето на английския отбор във всичките си разговори по време на Световното първенство.
Отборът на Англия завърши участието си на Мондиал 2022, като загуби на четвъртфиналите от французите (1:2).
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Инфантино: Билетите не са евтини, но имаме заявки за 1000 Световни
- Стилиян Петров: Дали сме една футболна туристическа федерация?
- Венецуела обяви името на новия селекционер
- Игамане е под въпрос за Мондиал 2026
- Александър Димитров: Най-опитните няма да пътуват за Индонезия
- Диас: Ще бъде трудно да се възстановя, раната няма да заздравее лесно
- Менди: Диас искаше да вкара
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]