Саутгейт: Искам да взема правилното решение
Старши -треньорът на Англия Гарет Саутгейт коментира бъдещето си в националния отбор.
"Мисля, че последните 18 месеца бяха трудни за мен. Въпреки че всичко бе наред през последните няколко седмици, аз все още анализирам и мисля какво се е случвало през цялото това време.
В момента в главата ми има много противоречиви мисли, така че искам да съм сигурен, че решението да остана е правилното. Определено имам достатъчно енергия да го направя.
Беше ми трудно да се справя с емоциите си след последните няколко турнира в продължение на няколко седмици.
Отнема много енергия. Много мисли идват.
Искам да взема правилното решение. Искам да се уверя, че е правилният, ако реша да остана. Или ще е правилно, ако реша да си тръгна. Не мисля, че сега е подходящият момент да взема това решение. Както и през следващите няколко дни“, заяви Саутгейт.
- Бонучи: Италия се нуждае от рестарт, Гуардиола е идеалният вариант
- Инфантино оправда високите цени за Мондиал 2026
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Инфантино: Иран трябва да участва на Мондиал 2026
- България приема Черна гора в контрола през юни
- Куанса: Ще се боря за място в състава на Англия за Мондиал 2026
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
- ФИФА обмисля вариант с баражи за Иран
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]