Енрике се извини на феновете
Старши- треньорът на испанския национален отбор Луис Енрике се извини на феновете на националния отбор след поражението в 1/8-финалите на Мондиал 2022 с Мароко (0:0, 0:3 - дузпи) и отпадането от Световното първенство.
"Извинявам се на феновете на испанския национален отбор, защото те ни подкрепяха много добре, тревожеха се за нас. Съжалявам. Дадохме всичко без следа и трябва само да поздравим Мароко", заяви Енрике.
- Александър Димитров: Исландия е във възход, Люксембург ни създаде много проблеми
- България научи програмата си за Лигата на нациите
- Жребият за Лигата на нациите
- Ясни са съперниците на България в Лигата на нациите
- Тухел удължи договора си с националния отбор на Англия до 2028 година
- Испански национал ще пропусне Мондиал 2026
- Моуриньо може да оглави националния отбор на Португалия
- От Федерацията на Мароко отрекоха за Реграги
443
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]