Манчини: Искаме отбор като този, който спечели Еврото
Старши -треньорът на италианския национален отбор Роберто Манчини в навечерието на мача от четвъртия кръг на груповата фаза на Лигата на нациите на УЕФА с Германия говори за плановете на италианския отбор.
"За съжаление, във футбола понякога трябва да губиш и никой не е щастлив. Но сега отборът се справя много по-добре. Предстоящият мач няма да е лесен, но получихме положителни сигнали от млади играчи, които никога досега не са играли заедно.
Пред нас е път нагоре. Винаги има над какво да се работи, защото искаме да станем силен отбор като този, който спечели Европейското първенство. Сега нивото не е същото, има много работа, която трябва да се свърши“, заяви Манчини
Двубоят от четвъртия кръг на груповата фаза Германия – Италия на Лигата на нациите на УЕФА ще се проведе утре, 14 юни, на стадион "Борусия-Парк" в Мьонхенгладбах (Германия). Срещата започва в 21:45 ч. българско време.
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Инфантино: Билетите не са евтини, но имаме заявки за 1000 Световни
- Стилиян Петров: Дали сме една футболна туристическа федерация?
- Венецуела обяви името на новия селекционер
- Игамане е под въпрос за Мондиал 2026
- Александър Димитров: Най-опитните няма да пътуват за Индонезия
- Диас: Ще бъде трудно да се възстановя, раната няма да заздравее лесно
- Менди: Диас искаше да вкара
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]