Луис Енрике: Като цяло съм доволен
Старши- треньорът на националния отбор на Испания Луис Енрике коментира резултата от мача с националния отбор на Португалия от Лигата на нациите. Срещата се проведе на стадион "Бенито Вилямарин" в Севиля (Испания) и завърши при резултат 1:1. За националния отбор на Испания се разписа Алваро Мората, а за португалците Рикардо Орта.
"Обичам тази атмосфера и отношението на играчите към работата. И тези, които играха, и тези, които останаха извън играта. Надявам се да продължим в същия дух. Сега е време за почивка. Тогава нека направим анализа. Имаше добри сегменти, имаше по-малко успешни, но като цяло съм доволен“, заяви Енрике
В следващия мач националният отбор на Португалия ще се срещне с националния отбор на Швейцария, а националният отбор на Испания ще играе с Чехия. И двата мача ще се играят на 5 юни.
- Буфон намекна: Ще останем до юни, след това ще решим
- Гравина иска Гатузо и Буфон да останат в националния отбор
- Гатузо: Не е моментът да говоря за бъдещето си
- Италия пропусна трети пореден Мондиал след драма и дузпи срещу Босна и Херцеговина
- Чехия се класира за Мондиал 2026 след драма и дузпи срещу Дания
- Испания и Египет не излъчиха победител в контрола
- Нидерландия и Еквадор завършиха наравно в контрола
- Варваринът, от когото защитниците се страхуваха
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]