Швайнщайгер: Португалия трябва да внимава срещу С. Македония
Бившият полузащитник на Манчестър Юнайтед Бастиан Швайнщайгер реагира на сензационното поражение на Италия с 1:0 от Северна Македония в полуфиналната квалификация за Мондиал 2022.
"Добре, изглежда, че нямах много късмет с избора си вчера. Италия, съжалявам! Северна Македония също победи Германия миналата година... силен отбор. Португалия трябва да внимава“, написа Швайнщайгер в акаунта си в Туитър.
- Франция ще обяви Зинедин Зидан за нов национален селекционер
- ФИФА иска Китай на Мондиал 2030? Финансовите мотиви зад идеята за 64 отбора
- Президентът на Италианската футболна федерация потвърди преговори с Гуардиола
- Пиърс Морган: Гордея се с Англия, ще спечелим Евро
- Алехандро Домингес иска 64 отбора на Световното първенство през 2030 година
- Хавиер Тебас призова Джани Инфантино да напусне ФИФА след Мондиал 2026
- Страната на полузащитниците: Как Испания завладя света
- Хавиер Милей: Не съм се обидил на Меси, никой не отрича проблемите в Аржентина
504
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]