Англия ще играе с Италия и Унгария на "Молиню"
Отборът на Англия реши да изиграе двата си най-близки домакински мача в Лигата на нациите на стадиона на Уулвърхемптън "Молиню".
Припомняме, че след размириците, които се случиха край "Уембли" по време на финала на Евро 2020 миналото лято, УЕФА нареди на английския отбор да изиграе един домакински мач без зрители.
Този двубой, в който феновете няма да бъдат допуснати, ще бъде мачът от Лигата на нациите срещу Италия на 11 юни. ФА реши, че отсъствието на зрители на трибуните може да бъде добра причина срещата да се премести от "Уембли" на по-малък стадион.
Срещу Унгария на 14 юли хората на Гарет Саутгейт също ще играят на "Молиню", но пред публиката.
Според ВВС, последният път, когато стадионът на Уулвс е бил домакин на мач на Англия е през 1956 г.
- Кайл Уокър обяви край на кариерата си в националния отбор на Англия
- Буфон: Италия е уверена преди плейофа, но ще подам оставка при провал
- Мароко смени селекционера преди Мондиал 2026: Мохамед Уахти поема националния отбор
- Матераци разкри какво е казал Зидан секунди преди скандалния удар с глава на Мондиал 2006
- Завръщане в „Скуадра адзура“? Киеза и Верати попадат в плановете на Гатузо
- ФИФА разреши реклами по време на почивките за вода на Мондиал 2026
- Финалисима в неизвестност: преговорите между УЕФА и КОНМЕБОЛ блокираха
- Рани Хедира смени футболната си принадлежност
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]