Старши-треньорът на Тунис напусна поста
Старши-треньорът на националния отбор на Тунис Мондер Кебайер напусна поста.
Това се случи след вчерашния мач с Буркина Фасо от 1/4 финала от Купата на африканските нации. Двубоят завърши с поражение 1:0 за тунизийците. Единственият гол в мача отбеляза халфът на Буркина Фасо Абубакар Уатара от асистенция на Ибрахим Туре.
Така отборът на Буркина Фасо стигна до полуфиналите на Купата на африканските нации. В 1/2-финалите на турнира Буркина Фасо ще се срещне с националния отбор на Сенегал.
Купата на африканските нации се провежда в Камерун от 9 януари до 6 февруари тази година.
- Ирак с визови проблеми преди Мондиал 2026
- Анчелоти потвърди: Тиаго Силва ще играе на Мондиал 2026
- ФИФА предприема мерки след скандала с VAR в Уест Хем – Арсенал
- Де ла Фуенте е спокоен за Ямал, Нико Уилямс и Мерино преди Мондиал 2026
- Далич: Основната ни цел е класиране на Мондиала, всичко друго е бонус
- Мондиал 2026 ще донесе рекорден икономически ефект от 41 милиарда долара
- Иран поиска гаранции от домакините на Мондиал 2026
- Моуриньо: Португалия може да спечели Мондиала, а Иран заслужава да играе
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]