От Полша отрекоха, че са прекратили преговорите с Шевченко
Президентът на Полския футболен съюз Цезари Кулеша отрече слуховете, че Андрий Шевченко няма да може да ръководи полския национален отбор и е прекратил преговорите с Полския футболен съюз.
"И двете страни все още водят преговори“, заяви Кулеша, цитиран от Sport.pl.
Припомняме, че през януари Шевченко напусна поста старши -треньор на Дженоа. Украинецът ръководи отбора от ноември 2021 г. Договорът му с клуба е до 2024 г. Под ръководството на Шевченко Дженоа изигра девет мача в италианското първенство, в които три пъти завърши наравно и допусна шест поражения.
- Александър Димитров: Исландия е във възход, Люксембург ни създаде много проблеми
- България научи програмата си за Лигата на нациите
- Жребият за Лигата на нациите
- Ясни са съперниците на България в Лигата на нациите
- Тухел удължи договора си с националния отбор на Англия до 2028 година
- Испански национал ще пропусне Мондиал 2026
- Моуриньо може да оглави националния отбор на Португалия
- От Федерацията на Мароко отрекоха за Реграги
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]