Деклан Райс напусна лагер-сбора на "Трите лъва"
Деклан Райс отпадна от състава на английския национален отбор преди световните квалификации срещу Албания и Сан Марино заради заболяване.
"Съобщаваме, че Деклан Райс се завърна в отбора ни от националния тим заради заболяване. Той се възстановява за мача срещу Уулвърхемптън от първенството", съобщи пресслужбата на "чуковете".
Наставникът на английския отбор Гарет Саутгейт няма да включва нов футболист в състава заради отсъствието на Райс. Халфът на Уест Хем има 27 изиграни срещи с екипа на Англия.
- Александър Димитров: Исландия е във възход, Люксембург ни създаде много проблеми
- България научи програмата си за Лигата на нациите
- Жребият за Лигата на нациите
- Ясни са съперниците на България в Лигата на нациите
- Тухел удължи договора си с националния отбор на Англия до 2028 година
- Испански национал ще пропусне Мондиал 2026
- Моуриньо може да оглави националния отбор на Португалия
- От Федерацията на Мароко отрекоха за Реграги
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]