Ван дер Варт: Смешно ми е хленченето на Куртоа
Бившият играч на Реал Мадрид Рафаел ван дер Варт разкритикува стража Тибо Куртоа, който разкритикува УЕФА, че провежда мача за 3-то място в Лигата на нациите. Куртоа заяви, че срещата се провежда само заради парите. Той също така отбеляза, че настоящият график е твърде сгъстен.
"Откровени глупости от Куртоа. Отпуската на играчите продължава шест месеца. През останалото време посвещавате изключително на футбола, като в замяна получавате много пари.
Разбира се, графикът на мачовете е натоварен, но всички минахме през него. Конкуренциите са страхотни. Просто ми е смешно от това хленчене на Тибо", заяви Ван дер Варт.
- Валверде: Ще е позор, ако кажа, че не се борим за спечелване на Ла Лига и ШЛ
- Бащата на Мбапе: Той напусна дома си на 13 г. и никога не се върна
- Реал Мадрид прегази Реал Сосиедад
- Ал-Итихад готви голяма оферта към Реал Мадрид за халф
- Реал Мадрид ще затвърди статистиката срещу Сосиедад
- Арда Гюлер отрече обвиненията в тормоз от съотборници
- Тебас: Преди 90 дни Перес твърдеше, че споразумение с УЕФА би било капитулация
- Реал Мадрид обяви помирение с УЕФА относно Суперлигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]