Саутгейт коментира сблъсъка в мача с Полша
Старши -треньорът на националния отбор на Англия Гарет Саутгейт отговори на въпроса за сблъсъка между играчите по време на мача от шестия кръг на квалификациите за Мондиал 2022 с националния отбор на Полша (1: 1).
"Започваме да проучваме какво се случи. Съставен е доклад и трябва да знаем малко повече за случилото се. В момента все още събираме всички доказателства, така че няма смисъл да спекулирам допълнително", заяви Саутгейт.
- УЕФА продължи забраната за руските младежки отбори
- Бразилският национален отбор иска да удължи договора си с Анчелоти
- Просинечки оглави националния на Киргизстан
- Националите до 17 и 19 години научиха съперниците си
- На Мондиал 2026 ще има две допълнителни почивки за вода
- Благо Джийзъса: Да направят световното с 200 отбора, за може и България да се класира
- Анчелоти: Не дължа на Неймар и Винисиус място на Световното
- Тухел: Можем да теглим жребий и без церемонии
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]