Ясен Петров преди мача с Италия: Трябва да отговорим на това, което ни предложат
Селекционерът на България - Ясен Петров сподели, че настроението е добро преди заминаването на българския национален отбор по футбол за Италия.
Ето какво заяви Пловдивския Джанини на Аерогара "София":
"Настроението е много добро, отиваме в Италия и то трябва да е такова. Имаме дребни проблеми. В момента нашето първенство тече доста интензивно и ще гледаме да извлечем максимума от играчите, които се намират в най-добър игрови ритъм.
Вчера проведохме тренировка, на която за първи път се събрахме всички. Предполагам, че при колегите от Италия е същото. Това е реалността и трябва да се съобразим. Искаме да извлечем максимума от това, с което разполагаме. Това е мач, в който няма какво да губиш. Това е европейския шампион, но не трябва да има притеснение. Трябва да отговорим на това, което ни предложат.
В момента ни предстои Италия. Когато мине този двубой, ще правим прогнози за следващите мачове. Оттук нататък ние трябва да търсим победи."
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Инфантино: Билетите не са евтини, но имаме заявки за 1000 Световни
- Стилиян Петров: Дали сме една футболна туристическа федерация?
- Венецуела обяви името на новия селекционер
- Игамане е под въпрос за Мондиал 2026
- Александър Димитров: Най-опитните няма да пътуват за Индонезия
- Диас: Ще бъде трудно да се възстановя, раната няма да заздравее лесно
- Менди: Диас искаше да вкара