Станаха известни участниците в плейофите на "Златната купа"

Станаха известни всички участници в 1/4-финалите на "Златната купа" на КОНКАКАФ. Във финалната среща от груповата фаза националният отбор на Катар победи Хондурас с резултат 2: 0. Голове вкараха Хомам Ахмед и Абдулазиз Хатем. В друг мач от група D националният отбор на Панама победи Гренада с резултат 3: 1, Алберто Кинтеро и Хосе Родригес (дубъл) вкараха сред победителите, Рома Франк вкара единствения гол в Гренада.

Така в група D Катар със 7 точки заема първото място, Хондурас с 6 точки е втори, Панама с 4 точки заема трето място и Гренада с 0 точки е четвърти.

На четвъртфиналите на турнира ще се срещнат Катар - Салвадор и Мексико - Хондурас (25 юли), както и Коста Рика - Канада и САЩ - Ямайка (26 юли).